Kto sú lovci nehôd

10. novembra 2021
10. novembra 2021 reatic

Kto sú lovci nehôd

KTO SÚ LOVCI NEHÔD?

🚨Stane sa Vám dopravná nehoda – lovci nehôd Vás môžu mať vytypovaných.

Nič vážne, napríklad len oškretá farba alebo ohnuté plechy. Počas riešenia nehody sa pri vás “ako na zavolanie” zastaví vozidlo (označené ako “asistenčná služba”). V realite sú to takzvaní lovci nehôd. Bude Vám ponúkať bezplatnú pomoc s vyplnením hlásenia o nehode, organizáciou odťahu, opravy apd. Dajú Vám pod nos podpísať lajstro, ktoré si v strese ani poriadne neprečítate. Veď všetko je zdarma a žiadne peniaze od nás nechcú.

🧐Tu prichádza ten povestný “háčik”.

To čo podpisujete je splnomocnenie pre lovcov nehôd na kompletné riešenie vašej búračky. Privolajú vlastnú odťahovú službu, zavezú Vaše auto do vlastného (alebo spriazneného) servisu, aj napriek tomu, že opravu môže vykonat menej kvalitne a za vyššiu cenu. Takisto Vám ponúknu náhradné vozidlo počas trvania opravy (na ktoré síce zo zákona máte nárok), avšak následne budú opravu umelo predlžovať za účelom dlhšieho prenájmu náhradného auta a teda vyšším ziskom. Následne sa poisťovňa ohradí voči výške nákladov na opravu, náhradné vozidlo atď. a časť týchto nákladov pôjde z Vášho vrecka.

ℹ️Našim firemným klientom poskytujeme asistenciu v prípadne nehody v cene našich služieb, samozrejme tak, aby oprava bola čo najrýchlejšia a najlacnejšia.